עיצוב ללא גבולות

ישנן טכנולוגיות שמרגע שהן נולדות, הן משנות לבלי הכר את הענף שבו הן פועלות. הכירו את טכנולוגיית ה-SEGMENT מבית DOMICILE – פיתוח ישראלי המאפשר ליישם סגנון עיצובי חדש בבתים פרטיים ובפרויקטים שבהם נדרשים קווים אסתטיים ומראה ייחודי. טכנולוגיה זו – פטנט ברישום בשלב בינלאומי – ניתנת ליישום בפריטים מעוצבים הן לפנים הבית והן לחוץ הבית. כך למשל, חיפויים וחזיתות, מטבחי חוץ, ספריות אלומיניום ועוד.
״מבחינה עיצובית, מבודל ה-SEGMENT משאר המוצרים הזמינים בעולם העיצוב, בשל יכולתו לשלב מספר רב של חומרים בטקסטורות שונות ומגוונות, כך שהמוצר עונה על כל דרישה עיצובית״, מסבירים בחברת DOMICILE, המתמחה בעיצוב ופרזול לבית. ״בין היתר ניתן לשלב את האלומיניום, המהווה את חומר הגלם הבולט והמרכזי, עם סוגי עצים שונים, יציקות, שילובי אבנים ושאר חומרים, לצורך יצירת טקסטורות וצורות שונות ומגוונות. המוצר המתקבל הינו חזק במיוחד, יפה למראה, אשר עומד בקו אחד עם הטרנדים האדריכליים העכשוויים. כמו כן, ניתן להזמינו במספר גדלים שאינם סטנדרטיים, וללא חיבורים הנראים לעין, מאחר והוא מתחבר זכר לנקבה בדומה לפרקט״.

עוד מסבירים בחברה כי מבחינה טכנולוגית ופרקטית, השימוש ב-SEGMENT חסכוני בזמן, מאחר והוא ניתן ליישום מהיר פי 5 לפחות מהקיים בשוק לחיפוי וריצוף. המוצר בעל חוזק, גמישות ועמידות גם לתזוזות במבנה, מה שלא קיים בחומרי בנייה סטנדרטיים, בשל מבנה הפנל שעשוי מאלומיניום. בנוסף, יכולת קבלת אטימות למשטחים במהירות יישום גבוהה ובמגוון רחב מאוד של חומרים. התוצאה: יכולת התאמה בגוון המוצר אל מול כל חלל מעוצב, רמת אסטתיקה גבוהה וכמובן – מראה ייחודי וחדשני שטרם נראה.

מטבחי חוץ: עולם מודולרי
בזכות טכנולוגיית ה-SEGMENT, עיצוב מטבחי החוץ של דומיסיל – המהווים טרנד סוחף בעת האחרונה – משתנה ומותאם לרצון הלקוח וניתן לקבלם בשלל גימורים ובצפיפויות וגדלי סרגלים שונים. באשר למגוון העשיר, קיימים עשרות סוגי פרופילים המתאימים לשימושים רבים. פרופילי האלומיניום עמידים גם בתנאי חוץ וגם בחללים רטובים בתוך הבית. אם משלבים אותם עם אלומיניום וחומרים עמידים נוספים כמו שיש, בטון או אבן, מתקבל חומר גלם המתאים באופן מושלם לריהוט ומטבחי חוץ. המטבח, שכולו בנוי מאלומיניום, משלב בתוכו פרזול איכותי מבית DOMICILE, מגירות, חזיתות, משטחי עבודה וחיפויים בשילוב חומרים שונים לבחירה כגון עץ, טרצו וחומרים נוספים בעלי עמידות גבוהה לשחיקה ולתנאי חוץ.

WALLSYSTEM וספריות אלומיניום: המראה המושלם
מערכות הקיר וספריות האלומיניום מיוצרות ממדפים, ובעלות חוזק מכני גדול במיוחד. ייצור מערכות הקיר וספריות האלומיניום מתבצע בשיטת הרכבה ייחודית – בעלת מחברים נסתרים ויכולת תכנון חופשי: מרווחים בעלי מרחקים לא קבועים, מפתחים גדולים במיוחד ותכנון א-סימטרי. גימור הספריה ומערכות הקיר בצביעה בכל גוון לפי מניפות ה-RAL בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, המקנה עמידות לצבע לאורך שנים רבות.

חזיתות לדלתות וחיפויי קיר
מאחר שהטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת עונה על כל דרישה עיצובית, ניתן ליישמה באופן מושלם גם בכל הקשור לחזיתות לדלתות – מה שמייתר את הצורך להחליף דלת, אלא פשוט ״להלביש״ אותה מחדש, באופן איכותי, עמיד ואסתטי לעילא. זאת לצד אינספור אפשרויות ליישום חיפויי קיר – בעלי מניפת צבעים מגוונת, המקבילה לצבעי העץ ולצבעי המתכת. בשל יכולתו של ה-SEGMENT לשלב מספר רב של חומרים בטקסטורות שונות ומגוונות, החזיתות משולבות בעצים מסוגים שונים – בהם מהגוני, טיק בורמזי, אגוז אמריקאי, אלון ועוד. וכן, פורמייקה ועץ גושני, חזיתות משולבות סרגלי אלומיניום בגוונים רבים ועוד. אכן, עיצוב ללא גבולות…

(מתוך מגזין ״עיצוב״, דצמבר 2015)