מטבחי חוץ בהתאמה אישית

חזיתות

חזיתות המטבח הן הרושם הראשוני שהמטבח שלנו מייצר. כיום ניתן להגיע לאין ספור אפשרויות עיצוב במטבחי החוץ, בעזרת טכנולוגיית ה-SEGMENT הייחודית של דומיסיל המאפשרת שילוב חומרים חזקים ואיכותיים בחזיתות המטבח, עיצוב חדשני ותוצאות מרהיבות. מטבח החוץ מאלומיניום מספק חוזק ועמידות לאורך שנים בכל מזג אוויר, בנייה בהתאמה אישית לחוויית אירוח אולטימטיבית.

משטחי עבודה

משטח העבודה הוא המקום בו קורה כל הקסם במטבח. חוויית האירוח במטבח חייבת לתת מענה מקצועי למשתמש ונוחות בתפעול. בנוסף ניתן ליהנות ממראה נקי בקווים מינימליסטים ושילוב חומרים כמו שיש ואבן במסגרות האלומיניום בעזרת בטכנולוגיית ה-SEGMENT. אין כמו משטח עבודה חזק, רחב ואיכותי לאוהבים לבשל וליצירת ארוחות נפלאות על בסיס קבוע בכל מזג אוויר.

יחידות האחסון

פתרונות האחסון של דומיסיל הן שם דבר בתחומם ועושים שימוש בפרזול אירופאי מיוחד עמיד בתנאי חוץ. לרשותכם מגוון פתרונות אחסון החל מתריסי גלילה חשמליים, קלפות חשמליות, מגירות פינתיות נשלפות ופתרונות חכמים נוספים המקלים על העבודה במטבח והופכים את מראה המטבח לנקי ומרהיב ביופיו ללא וויתור על נוחות האחסון.

פרזול משלים

עולם הפרזול עשה כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות ודומיסיל גאה להיות חלוצה בתחום. אנו מתמחים בכל סוגי הפרזול ובין הראשונים בארץ בתחום שעשה קפיצת מדרגה. אם פעם המילה פרזול לא התחברה עם עולמות העיצוב, הריי שהיום הפרזול הוא הדובדבן שבקצפת. הניסון הרב שצברנו בתחום כמו גם עבודה עם מיטב מותגי העל מכל העולם בייבוא בלעדי, עוזרים לנו להיות מובילים בתחום בין אם מדובר בידיות, מגירות, מנגנונים חשמליים וכל חידוש שקיים בתחום.

יחידות בישול

גריל חזק ועוצמתי הוא הלב של מטבח החוץ. דומיסיל מחזיקה את הדגמים החזקים ביותר לשילוב במטבח החוץ, הן בפן העיצובי והן בפן התפעולי. לרשותכם יחידות בישול הפועלות על גז, חשמל ומגוון תצורות גריל ותנורים ממותגים מובילים לשילוב בהתאמה אישית במטבח לפי צרכי הלקוח. קבלו את העצמה והיופי ביחידה אחת.

אין כמו לארח, ואם כבר אירוח – הכי טוב ללכת על סעודת מלכים מפנקת בחיק הטבע הפרטי והקרוב ביותר לבית – בגינה או במרפסת האישית שלכם.

לאירוח כיד המלך בפינת גן העדן הפרטית שלכם, כדאי לכם מאוד להכיר את מטבחי החוץ של חברת דומיסיל בטכנולוגיית SEGMENT.

המטבחים מבית דומיסיל משלבים עיצוב מרהיב עם קונסטרוקציה חזקה מאלומיניום אל-חלד, וחיפויים מכל חומר שתרצו, לרבות עץ אציל, שיש איכותי נירוסטה, פליז ואלומיניום, המתחברים זה לזה בהקלקה פשוטה, ללא ריתוך, מה שמהווה ערובה לאריכות ימיו של מטבח החוץ שלכם.