שיש לפיטק

מחפשים חיפוי או משטח עבודה למטבח החוץ שלכם, שיהיה מתוצרת חוץ, יישאר כמו חדש לאורך שנים, ישדר יוקרה ויגיע בדיוק בצבע המועדף עליכם?

שלא יגידו לכם שאין דבר כזה: שיש לפיטק האיטלקי הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

מדובר בשיש איטלקי יפהפה ויוקרתי לעילא, שמגיע בשלל צבעים מרהיבים שיחמיאו לכל שפה עיצובית, ולא מתרגש מסירים לוהטים, חומרי ניקוי חזקים או חיתוך ישיר על גביו עם סכינים חדות.

חברת דומיסיל גאה להציג את המילה האחרונה בתחום חיפוי ומשטחי עבודה למטבח החוץ:
שיש לפיטק היוקרתי, ואת כל מה שחשוב לדעת אודותיו – בעמוד שלפניכם.

 

מאפייניו של שיש לפיטק
שיש לפיטק הנו תוצר של מחקר טכנולוגי מתקדם, ועובר תהליכים כימיים המאחדים את גרגרי החרסית ממנה הוא מורכב, אשר חזקה מאוד בפני עצמה – והופכים אותה לעמידה באופן מושלם.

מדובר בתהליך ייצור שעלותו הגיעה עד כה ללא פחות ממיליארד יורו (!), ותוצאותיו מוכיחות את עצמן:
עמידות מושלמת בפני שריטות, חבלות, ומידות חום עצומות.

הודות לכך, אתם יכולים להשתמש במשטח העבודה במטבח החוץ שלכם ללא חשש, להניח עליו סירים ותבניות לוהטים באופן ישיר, לחתוך על גביו מבלי להותיר שום פגע ולהשאיר אותו בחוץ ללא כיסוי בלי שיינזק.

שיש ליפטק אינו סופח כתמים, אך במידה ותרצו לנקותו, תוכלו לעשות זאת באמצעות חומרי הניקוי החזקים ביותר, בקלות ומבלי לפגוע בו כלל.

 

הפן העיצובי

מעבר לעמידותו המושלמת, שיש לפיטק טומן בחובו את כל היתרונות של מוצר מעוצב, בסטנדרטים איטלקיים, והוא מקרין יוקרה ואלגנטיות מרשימות, ומשדר יופי מסוגנן ואיכות ללא תחרות.

זאת ועוד: שיש לפיטק זמין עבורכם בשלל גוונים מרהיבים, מתוכם תוכלו לבחור בצבע המועדף עליכם ומחמיא למטבח החוץ ולגינה שלכם יותר מכל.

 

יתרונותיו של שיש לפיטק

שיש לפיטק עומד בראש חומרי הגלם האיכותיים ביותר למטבחי חוץ, ומהווה בחירה נכונה ומושלכת למטבח ומרחב האירוח בחיק הטבע הקרוב ביותר לביתכם, הודות ליתרונותיו הייחודיים:

  • עמידות מוחלטת בפני חום גבוה, חבלות ושריטות.
  • עמידות בפני חומרי ניקוי חזקים.
  • טקסטורה חלקה, גימור מושלם ומצוינות איטלקית.
  • שלל צבעים מרהיבים לבחירתכם.

 

לסיכום, שיש לפיטק הוא אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים כיום לחיפוי ומשטח עבודה במטבחי חוץ, ואין ספק שהוא יעניק טאץ' של סטייל אירופאי מעודן לגינה שלכם, תוך שמירה על עמידות מוחלטת.