שיש דקטון

אם אתם מחפשים חיפוי או משטח עבודה למטבח החוץ שלכם, מתוצרת חוץ, בשיא הסטייל ומבלי להתפשר על עמידות מושלמת וניקוי קל, שיש קטון הספרדי הוא המענה המושלם עבורכם.

חברת דומיסיל גאה להציג בפניכם את המילה האחרונה בתחום עיצוב מטבחי החוץ – שיש ספרדי יוקרתי ואלגנטי, בשלל צבעים וגוונים לבחירתכם, שעמיד בחום גבוה ושריטות, ויפאר את המרחב החיצוני בביתכם.  

כל מה שחשוב לדעת על שיש דקטון – בעמוד שלפניכם.

 

מאפייניו של שיש דקטון
שיש דקטון שואב את חוזקו ועמידותו מתהליך ייצור ייחודי, במהלכו נאספים כעשרים מינרלים מרחבי תבל, נטחנים עד דק ומחוממים לחום עצום של לא פחות מ- 1200 מעלות.

התוצאה: עמידות מושלמת, לרבות בפני מגע ישיר עם סירים לוהטים שזה עתה ירדו מהאש ותבניות שאך יצאו מהתנור, שריטות וחבלות שונות.

שיש הדקטון יספוג את כל אלו בקלות, מבלי שיישאר ולו סימן קל, ממש כפי שיעמוד בפגעי הזמן ומזג האוויר תוך שמירה על מראהו הראשוני והמרהיב.

לא זו בלבד, אלא שגם התחזוקה של שיש דקטון קלה יותר, היות והוא אינו סופח כתמים כלל, ומצריך רק העברת מטלית לחה מפעם לפעם, ללא מאמץ מיותר.

 

הפן העיצובי

מעבר לעמידותו המרשימה, שיש דקטון מקרין סטייל אירופאי יוקרתי, הודות לגימור המושלם שלו שמותיר אותו חלק למגע, ויופיו העיצובי, שהפכו אותו ללהיט בקרב אדריכלים ומעצבי פנים בארץ ובעולם.

שיש דקטון מגיע בשלל צבעים, מתוכם תוכלו לבחור את הגוון שקולע לטעמכם ומחמיא למטבח החוץ האישי בפינת גן העדן הפרטית שלכם.

 

יתרונותיו של שיש דקטון

שיש דקטון מהווה, ללא ספק, חומר גלם איכותי ובחירה נבונה הן כחיפוי והן כמשטח עבודה במטבח החוץ שלכם, בזכות מספר יתרונות מהותיים:

  • עמידות מושלמת בפני חום גבוה ושריטות
  • ניקוי קל באמצעות מטלית לחה
  • טקסטורה חלקה ומראה אירופאי יוקרתי
  • שלל גוונים לבחירתכם

 

בשורה התחתונה, אין כמו שיש דקטון הספרדי, שיהווה פנינת חן ויעניק מגע של סטייל למטבח החוץ שלכם, מבלי להתפשר על עמידות מושלמת.