הלימה בין חוץ לפנים

עיצוב ותכנון: מעצבת הפנים דגנית בן-אבי

פרויקט דירת הפנטהאוז ברמת גן שתכננה מעצבת הפנים דגנית בן-אבי, הוא הוכחה נוספת לוורסטיליות ולעוצמה של מטבחי החוץ בטכנולוגיית ה-SEGMENT של חברת 'דומיסיל'. האווירה והניחוח האורבני בסביבה הפכו תפאורה מושלמת לחללי המרווחים והמוארים וכך גם למרפסת השמש בה ממוקם המטבח.

בן-אבי השכילה להגשים את חלומותיהם ומאווייהם המשותפים של שני בני הזוג על אף שלכל אחד מהם סגנון מועדף אחר. התוצר הסופי משלב בין אלמנטים קלאסיים, יוקרתיים בהרמוניה מושלמת עם רמיזות עדינות של סגנון כפרי המעניק ממד של חמימות. שילובי הצבעים המוקפדים של וורוד הניוד, שחור, לבן, מוקה, חום וזהב, הופכים את המראה לעשיר ועם זאת מזמין ונגיש.

את מטבח החוץ בחרה בן-אבי לתכנן בהתאמה מלאה לאווירה האורבנית הסוררת באזור. לא בכדי היא בחרה בעיצוב המוקפד והנקי של מטבחי החוץ בטכנולוגיית ה-SEGMENT אותם ניתן ליצור ממגוון רחב של חומרים. באפשרות הלקוח לתכנן באופן מובנה ופרטני את יחידת המטבח, במדויק על פי הצרכים. החזיתות משלבות בין פרופילי אלומיניום למגוון חומרים (כמו עץ, אבן קיסר, משטחי עבודה, פרונירים, סוגי מתכות ונוספים- חומרים המאפשרים עמידות מושלמת בתנאי מזג האוויר הקיצוניים בישראל.

"הבחירה במטבח חוץ בטכנולוגיית ה-SEGMENT היתה אידיאלית עבור הפרוייקט", מספרת בן-אבי. "ביקשתי ליצור הלימה בין הצבעוניות של פנים הבית על ידי יצירת רצף גם בחוץ. בחרתי בפרופילי אלומניום צבועים שחור גרפיט וידיות פליז- גוון המשדר חמימות ומהווה קונטרסט מתוחכם לשחור הנקי. גם בכיסויי הגריל והכיריים בחרתי להשתמש בפליז וזהו ללא ספק היה אחד היתרונות שהציע דומיסיל שכן בדרך כלל כיסויים אלה עשויים אלומניום.

צילום מטבח: יואב פלד