חווית בישול מעוצבת באוויר הפתוח

עיצוב ותכנון: האדריכל ערן בינדרמן

בזכות מזג האוויר הים תיכוני ששורר בישראל מרבית ימות השנה, השמש מזמינה אותנו לשבת במרפסת או בגינה עם משפחה וחברים. בזכות הטרנד הסוחף של מטבחי החוץ, עכשיו גם ניתן לייצר בחוץ חוויית בישול ואירוח מושלמת.

בשנים האחרונות כל עניין החוץ מקבל דגש גדול בעיצוב וניתן לראות היום בחצרות, סביב הבריכה, במרפסות גדולות, שהבית “יוצא החוצה” מבחינה פונקציונאלית ועיצובית כאחד. בתוך כך, המטבח, הסלון, ופינת האוכל מקבלים פרשנות מיוחדת בסביבת החוץ.

DOMICILE מציגה את טכנולוגיית ה-SEGMENT, פטנט ייחודי ברישום בשלב בינ”ל, המאפשר לייצר ולעצב מטבחים חזקים ועמידים במיוחד בתנאי מזג האוויר, כשהבונוס הייחודי הוא עיצוב חסר גבולות.

האדריכל ערן בינדרמן מסביר אודות היתרונות, שהובילו אותו לבחור ולעצב עבור לקוחותיו מטבח חוץ של דומיסיל: “החומרים האיכותיים של דומיסיל, בכיכובה של טכנולוגיית ה-SEGMENT, מתאימים למזג האויר הישראלי, בכך שהם עמידים לאורך שנים ושומרים על האיכות והמראה שלהם. השמש החזקה והלחות הגבוהה פוגעת בחומרים מהם עשויים הרהיטים הממוקמים בסביבת החוץ ולכן החומרים העמידים שדומיסיל הציעה לי מתאימים מאוד למטבחי החוץ ויכולתי להמליץ עליהם ללקוחות שלי בידיעה שהם הבחירה הטובה ביותר בזכות עמידות החומר אל מול האקלים הישראלי. מבחינת עיצוב המטבח, הודות לטכנולוגיית ה-SEGMENT המאפשרת שילוב של חומרים חזקים ואיכותיים, עיצבתי באופן מושלם את מטבח החוץ כך שיתאים לעיצוב הפנים של הבית בקווים הנקיים והעיצוב המודרני. פינת הברביקיו הקטנה שכולנו מכירים עשתה הסבה למטבח חוץ מפנק ומקצועי הכולל בתוכו גם משטח עבודה, מקרר, מכונת קרח, כיור ואפילו מדיח כלים. השירות שקיבלתי מדומיסיל הוא שירות מקצועי וברמה גבוהה, מחלקת קשרי האדריכלים של החברה סיפקה לי מענה מקצועי ומהיר לכל נושא החל מתוכניות העבודה, הביצוע, ההכוונה ועד ההתאמה לשטח”, מסכם בינדרמן.

מטבח החוץ שעיצב ערן בינדרמן בשכונת נווה גן, ברמת השרון עשוי כולו בטכנולוגיית ה-SEGMENT בשילוב חומרים חזקים ועמידים כמו נירוסטה במילוי אלומיניום שחור שהופכים את המטבח לעמיד בפני תנאי חוץ, שמש חזקה, לחות ופער משמעותי בין יום ולילה. המטבח מעוצב בקווים נקיים ובצבעים המתאימים לנוף האורבני. המטבח מכיל מקרר למשקאות, כיור, עמדת ברביקיו ומשטח עבודה רחב וחזק.

צילום מטבח: עודד סמדר