מטבח חוץ מודולארי בדרך יוצאת דופן

עיצוב ותכנון: האדריכל אילן פיבקו

פרויקט BLUE החדש בצפון תל-אביב זכה ללא מעט תהודה תקשורתית. אך מעבר לשמות הנוצצים המתגוררים במתחם, החוויה האורבאנית המושלמת שייצר האדריכל אילן פיבקו בסמיכות לאופק האינסופי של הים תוך פרשנות מדויקת המדגישה את הסביבה הטבעית, הם אלה שגורמים לפרויקט לבלוט בגאון.

הלקוחות ביקשו ליצור מראה של גלריה על טהרת צבעוניות מונוכרומאטית של בז׳, אפור, שחור ונגיעות של כחול המתכתב עם הים, תוך שימור העמודים הארכיטקטוניים במראה הבטון הטבעי. בחלל שולבו פרטי ריהוט בקווים גיאומטריים, מינימליסטים, יצירות האומנות המופתיות הפזורות ברחבי הבית משמשות גם ככתמי צבע המשלימים את קונספט העיצוב שנבחר.

כבני אדם אנחנו זקוקים להתחדשות, טכנולוגיית ה-SEGMENT עושה את זה!

היציאה למרפסת מהחלל הציבורי מובילה למרפסת דק המיועדת לאירוח. על מנת להפוך את האירוח בסביבת החוץ לאידיאלי, בחרו האדריכל והדיירים להתקין מטבח חוץ של DOMICILE המתוכנן בהתאם לצרכיהם המדויקים ונאמן לשפת העיצוב המודרנית של הבית כולו.
כמו הספריות בחלל האירוח בתוך הבית, גם מטבח החוץ יוצר בטכנולוגיית ה-SEGMENT. מאחר והדירה ממוקמת בקרבת הים, המטבח מורכב משילוב של אלומיניום ונירוסטה – חומרים עמידים בפני קורוזיה ומתכתבים עם קונספט העיצוב של פנים הבית. לדברי יאיר, ״מאחר והחיבורים נעשים באמצעות הקלקות, הופך המטבח למודולארי בדרך יוצאת דופן. חלקיו ניתנים לפירוק, מורכבים ומתניידים בקלות רבה״. על מנת לשמור על מראה אחיד, בחר פיבקו להטמיע מקרר אינטגראלי מאחורי חזית הנירוסטה. משטח העבודה עשוי KERROCK, חומר איכותי ועמיד המאפשר יצירת כיור אינטגראלי מובנה במראה אחיד ומהוקצע. משמאל ממוקם משטח צלייה.

צילום: איתי סיקולסקי