״טכנולוגיית ה-SEGMENT היא חלום של כל אדריכל״

ראיון עם מעצב הפנים אורי ביטון

טכנולוגיית ה-SEGMENT בעיני היא חלום של כל אדריכל, בזכות הוורסטיליות האינסופית אפשר לעצב כל מוצר שישתלב מעולה בכל חלל ובכל זמן, אני מאמין שלשם הולך התחום!
הוורסטיליות של טכנולוגיית ה-SEGMENT מאפשרת עיצוב משתנה, אפשר לעצב מטבח עם פסים שחורים למראה אלגנטי ולאחר תקופה פשוט להחליף את הפסים בעץ ולהפוך את כל עיצוב המטבח למטבח כפרי וזה הבידול העיקרי כאן! בעצם כמו באופנה קלאסית או timeless הבסיס נשאר וניתן להתאים לו כל סגנון עיצובי ולשמור על עדכניות.

מה אתה חושב על ספריות ה-SEGMENT?
העולם הולך למגמה של ריהוט מברזל כך שהברזל/מתכת מחליף את העץ וזאת בזכות היכולת העיצובית ליצור ספריה ברמת דקיקות גבוהה מבלי להתפשר על חוזק מבני. באמצעות טכנולוגיית ה-SEGMENT אפשר ליהנות מספריה דקיקה במראה אלגנטי ונקי לצד חוזק מבני שנוצר מפרופיל בעל קונסטרוקציה מתוחכמת.

איך התרשמת מהעבודה ביחד?
בעיני זו רמת שירות שלא פוגשים במקומות אחרים גם מקצועית וגם אישית בזכות גבי, גיא ואלברט. בהתקנה למשל, אלברט בן עזרי מנהל הפיתוח מגיע באופן אישי. הוא איש מיוחד שהיחס שלו למוצר וחומר היא פנומנלית ובזכות זה המוצר שמתקבל הוא ברמה מאוד מאוד גבוהה. אלברט הוא ממש אומן, אין הרבה אנשים שרואים בחומר אפשרויות עיצוביות מגוונות ומעיזים “לעוף” וליצור דברים חדשים ומעניינים מחוץ לקופסא.

אני מאמין שטכנולוגיית ה-SEGMENT היא הדבר הבא והיא תאפשר למעצבים ואדריכלים ליצור דברים חדשים שיעשירו את עולם העיצוב לשנים הבאות.